Başkandan

Derneklerin asıl amacı özellikle sosyal aktivitelerin ön plana çıkarılması ile beraber kültür,dayanışma,birlik ve beraberliği saglamaktır.

Yapılan çesitli etkinliklerle amaç bir arada olmak olsada aynı zamanda derneğe katkı saglamaktır. Sayın dernek yöneticilerimiz işiniz gerçekten zordur. Hem maddi hem manevi yönden derneğe emek veren bu yöneticiler eleştilere karşı daima dik durmalı, varsa olumsuz eleştiriler bunları düzeltme yolunda azami çabayı göstermelidirler.

En büyük amacımız; yoksulları koruyup çocuklara okuma imkanı sağlamak,öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak, gençlerimizi ön planda tutarak onlara eğitim bilincini aşılamak olmalıdır.

Dernek üyeleride,yöneticileri kadar sorumludurlar.dernek üye aidatlarının ödenmesi etkinliklere katılması,yapıcı fikir ve önerilerle dernege katkıda bulunulması gerekir.dernegin bir amacıda birlik ve beraberliğin saglanması olduğuna göre,bir arada olmak daha güçlü hizmet vermek,daha güçlü hizmet almak olacaktır.

 Sevgili üyelerimimiz, sevgili yardım severler,yönetim olarak sizlerden tek isteğimiz var. Dernegimiz siz üyelerimize Eğitime muhtaç kız çocukları ve yetim evlatların ihtiyaçlarını karşılamak,öğrenci kardeşlerimize burs vermek,ihtiyaç sahibi öğrencilere gerekli yardımı yapmak için sizin gücünüze ihtiyacımız vardır. Eğerki sizler bizlere maddi ve malzeme konusunda yardımcı olursanız evvelallah üstesinden gelemiyecegimiz sorun kalmayacaktır. Vereceginiz destekler tutanaklarla alınıp yine tutanaklarla ihtiyaç hissedilen yerlere harcanacaktır. “Damlaya damlaya göl olur” misali verceğiniz maddiyatlarla daha güzel günler öğrencilerin olacaktır.

Son olarak şunu söylemek isterim.amacına uygun,faydalı,yapıcı,egitici dernek etkinliklerinde bulunmak dileğimle, hoşçakalın, dostça kalın, sevgiyle kalın.